Práce z domova - pomáhat lidem

NABÍZÍM

Podrobnosti inzerátu

ID Inzerátu: 512
Zobrazeno: 289
Platnost končí: 13-04-2021 08:47:00
V kategoriích: Práce z domova, MLM podnikání
Kontakt
Přidáno 15-10-2020 08:47:47

Popis

Práce z domova v novém projektu, týkající se pomáhání lidem za nadstandardní odměnu

Nabízím práci převážně z domova

10 let vedu pobočku velké realitky. Chystám se s tím seknout - už nechci o sobotách, nedělích, svátcích, po večerech a pořád dokola jezdit na prohlídky. Také chci omezit v této době styk s lidmi na veřejnosti a raději pracovat z domova. Vymyslela jsem něco lepšího .....

Do svého týmu pro svůj nový (méně časově náročný) projekt hledám 3-5 opravdu poctivých a pracovitých lidí, kterým bude dělat radost, když mohou pomáhat ostatním a ještě si u toho pěkně přivydělat nebo při plném nasazení získat opravdu pěkný peníz.

Já jsem rozmlsaná z prodeje nemovitostí, nevyměnila bych je za něco, co by peníze neneslo alespoň podobně. Ovšem samo to nepůjde, bude potřeba i dostatečně "máknout". Hlásit se mohou i vitální důchodci a případně maminky na MD, ale je nutná alespoň základní znalost práce s PC. V každém případě je to i příležitost pro ty, kteří nyní přišli o práci nebo museli například zavřít provozovnu. Nechci tu rozebírat podrobnosti, není to věc několika vět, je potřeba to probrat a není to úplně pro každého, potřebuji si se zájemcem promluvit. Nechci také prozrazovat know-how takto veřejně. Pokud máte zájem, napište mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nechte mi v emailu na Vás telefon, zavolám Vám a domluvíme se (nebo také ne).

Poloha - lokalita

Česká republika
Geografické souřadnice: (49.8167003, 15.4749544)
Místo na mapě nemusí být přesné

Naposledy zobrazené inzeráty