Bodyguard HM

NABÍZÍM

Podrobnosti inzerátu

ID Inzerátu: 645
Zobrazeno: 226
Platnost končí: 02-05-2021 23:41:00
Cena k jednání
Přidáno 03-11-2020 22:41:30

Popis

Bezpečnostní služba specializovaná na ochranu osob, ozbrojené doprovody, pátrání po osobách. Diskrétnost zaručena.

 

 •   bodyguard
   profesionální osobní strážce na zajištění Vaší ochrany nebo ochrany pro koho jí potřebujete,  bodyguard do zahraničí nebo ochrana zahraničních klientů při návštěvě v ČR, osobní ochranka při jednání s protistranou nebo zastupování, bodyguard při soudních jednání, ochranka na kulturních akcí, bodyguard v rizikových oblastech, ochrana významných osob, politiků a diplomatů, bodyguard pro vrcholový management, osobní ochranka pro VIP klienta nebo akci různého charakteru. Spolupráce ze zahraniční ochrankou v ČR. Ochrana na mezinárodní půdě.

 • ochranka do společnosti
  poskytnutí osobní ochrany na Vašem firemním nebo soukromém večírku, vánoční večírek, plesy, koncerty, ochranka při smutečním obřadu, ochranka na  svatebním obřadu nebo akce různého charakteru. VIP ochranka pronajatých salonků na Vaší akci, třeba v nočním klubu nebo restauraci. Ochrana podnikatelů při sjezdu valné hromady nebo při jednání u kulatého stolu. Bodyguard na předváděcích a klientských akcí. Ochranka tam kde se cítíte být ohroženi. Ochrana klienta při veřejném vystoupení.
 • ozbrojená ochranka
    
   při výběru vyšší  hotovosti v bance  nebo vklad do banky, ochranka při převozu nebo přenosu finanční hotovosti v otevřených oblastech, ochranka při soudních sporech a dělení majetku, osobní ochrana v rámci doprovodu na soudní jednání, ochranka proti únosu osoby při podezření sebemenšího vydírání, ozbrojený doprovod do oblastí s vyšším rizikem výskytu nežádoucích osob. Ozbrojená ochrana na riziková setkání s protistranou. Poskytnutí ozbrojené ochrany zahraničních klientů. Zajištění ozbrojené ochrany klienta ihned při překročení státní hranice v ČR.

 • ochrana ohrožených osob
    poskytnutí ochrany osob, které se dostaly do problémů, ať už z oblasti obchodní nebo jako svědci závažné trestné činnosti. Ochrana takovýchto osob vyžaduje specifické prostředky a plánování z důvodu reálného ohrožení. Osobní strážci mimo ochranu takovýchto osob musí zabezpečit i utajení pobytu ohrožených osob nebo svědků. Fyzická ochrana dítěte do školy či ze školy, jeli dítě ve škole šikanováno, nebo Vás někdo vydírá ohledně únosu dítěte. Asistence při předávání dítěte v rámci sporů mezi rodiči.. Ochranka při návštěvě dítěte nejen v ČR.

 • bodyguard při řešení krizových situací
   
   poskytnutí ochrany při jednání kde dochází k vyhrožování nebo vydíráníochrana při rozchodu partnerů, kdy velmi často dochází k vyhroceným situacím, vyhrožování a pronásledování. Ochranka při sledování osoby, ochranka při uzavírání důležitého obchodu. Poskytnutí ochrany při častém fyzickém napadení. Zajištění bezpečnostní ochrany při vstupech v rámci dělení majetku, kdy jedna strana Vás nechce do prostoru pustit. Bodyguard při vystěhování podnájemníka nebo nájemníka.

 •  Více zde: https://www.bodyguard-hm.com/

 

Poloha - lokalita

Hlavní město Praha, Česká republika
, 17000
Geografické souřadnice: (49.8167003, 15.4749544)
Místo na mapě nemusí být přesné

Naposledy zobrazené inzeráty

Bodyguard HM
Hlavní město Praha