Sirupy bez kalorií a bez cukru

NABÍZÍM

Podrobnosti inzerátu

ID Inzerátu: 527
Zobrazeno: 128
Platnost končí: 15-04-2021 18:05:53
Přidáno 17-10-2020 18:05:53

Popis

Pitný režim se sirupy bez kalorií a sacharidů v různých ovocných příchutích s unikátním probiotickým a probiotickým složením

Sirupy s probiotickým a prebitickým obsahem bez kalorií, bez cukru podpoří jednak váš pitný režim a také Vaše zdraví. Cílí totiž na silnou obranyschopnost organismu, a jak jistě všichni víte, kdo má v pořádku obranyschopnost, dovede ubránit nejen všem virům a bakteriím (což je v této době hodně aktuální), ale i nejrůznějším nemocem, včetně těch nejvážnějších.

A to není všechno. Složení je naprosto unikátní, každý ze sirupů obsahuje různé kombinace superpotravin a dalších složek, zaměřených na určité zdravotní potíže. Vyřešíte tedy nejen svůj bezkalorický pitný režim. Určitě stojí za to shlédnout video, které vám vše objasní a pak se rozhodnout, který ze sirupů bude pro vás nejvhodnější. Pravděpodobně nejen jeden….

Pokud byste chtěli nakoupit a nechtěli přes e-shop, pak mohu prodat napřímo. Jsem z Vrchlabí. Pište mi na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . registrovaní to mají o něco levnější, tak se po shlédnutí videa případně registrujte.

Video najdete ZDE: https://nechcinemoci.harmonelo.video/

Upřesnění - podrobnosti

Stav: nové

Poloha - lokalita

Česká republika
Geografické souřadnice: (49.8167003, 15.4749544)
Místo na mapě nemusí být přesné

Naposledy zobrazené inzeráty

Sirupy bez kalorií a bez cukru
Česká republika