Nejčastější dotazy


Pokud chcete jen procházet inzeráty, registrace není nutná.

Bez registrace můžete i kontaktovat inzerenta (buď je přímo uveden kontakt nebo použijete využijete kontaktní formulář, který je součástí každého inzerátu registrovaného inzerenta).Chcete-li vložit inzerát, můžete i bez registrace, ale jako registrovaní získáte mnoho výhod.

U inzerátů neregistrovaných inzerentů není k dispozici automatický kontaktní formulář a musíte vždy zviditelnit nějaký svůj kontakt (telefon, email), aby vás zájemci mohli kontaktovat. Registrované lze kontaktovat i v případě, že kontaktní údaje nezviditelní

Registrovaní uživatelé mají také tyto výhody:

 • dočasně platí akce pro nové registrace - registrovaný uživatel získá zdarma kredity pro zvýhodňování inzerátů (které jsou jinak placené)
 • pod každým svým otevřeným inzerátem uvidíte statistiku, kolik osob za poslední období inzerát vidělo a rozkliklo
 • nemusí při vkládání inzerátů ověřovat identitu (že nejsou robot)
 • mají předvyplněné kontaktní údaje při vkládání inzerátů
 • po přihlášení vidí všechny uvedené kontaktní údaje u každého inzerátu ostatních inzerentů
 • mohou si uložit inzeráty do oblíbených inzerátů
 • mohou si uložit svá nastavení vyhledávání pro příště
 • mohou sledovat, co v minulosti koupili a jaké návrhy ceny posílali inzerentům
 • mohou spravovat svoje dotazy na podporu a žádosti o pomoc z jednoho místa
 • mohou inzerentovi posílat vlastní návrhy na výši kupní ceny
 • mají přehled o všech svých inzerátech na jednom místě
 • mohou spravovat, upravovat a zvýhodňovat všechny svoje inzeráty z jednoho místa
 • mohou spravovat obdržené nabídky ceny zájemců o koupi
 • mohou nakupovat kredity, platit jimi a spravovat svoji kreditní peněženku v případě používání kreditů k zvýhodnění inzerátu
 • mají přehled o všech fakturách za zaplacené zvýhodnění inzerátu a za případné další služby webu včetně možnosti je stahovat a tisknout

Dočasně máme připravený BONUS pro ty, kteří se nyní na našem webu zaregistrují.

 

Nově registrovaní získají zdarma 200 KREDITŮ (v hodnotě 200 Kč), kterými si mohou zvýhodnit svoje inzeráty ihned nebo kdykoliv v budoucnosti.
Kredity se Vám objeví na vašem účtě zde na webu ihned po registraci. Najdete je v KREDITNÍ PENĚŽENCE.

Registrovat se


Návod - Jak se registrovat najdete ZDE

Ano, inzerce na tomto webu je ZDARMA !!!

Je možné si ale přikoupit určitá zvýhodnění svých inzerátů.

Ceník najdete ZDE

Inzerovat může úplně každý.

Podat inzerát mohou:

 • soukromé osoby - občané
 • fyzické osoby - podnikatelé
 • firmy nebo společnosti - firemní inzerce
 • spolky, organizace

Inzerovat můžete cokoliv, co neodporuje českým i evropským zákonům a je v souladu s dobrými mravy.
Je možné inzerovat prodej, ale i cokoliv prostřednictvím inzerátu nabízet, shánět, (něco, někoho) hledat, propagovat, cokoliv oznamovat.

Více se dozvíte zde: Pravidla inzerce

Každý si může vybrat, jak dlouho bude jeho inzerát platný - do kdy se bude zobrazovat.
Inzerát je možné zaktivnit na 7, 14, 30, 90 a 180 dnů ZDARMA, delší platnost je pak za příplatek - viz ceník

Inzerce je rozdělena do několika stovek kategorií.

Každý inzerát lze přidat do jedné nebo i více různých kategorií najednou,  ale svým obsahem se musí do každé vybrané kategorie hodit. Stejný inzerát tak nemusíte zadávat do každé kategorie znovu, ale při jeho zadávání vždy vybíráte, do kterých všech kategorií chcete inzerát umístit. 

Každý, kdo chce vložit inzerát, se musí na tomto webu nejprve registrovat. Po registraci lze vkládat inzeráty.
Vaše udaje uvedené při registraci, jsou pak u všech inzerátu přednastaveny (nemusíte se s tím vyplňovat), ale které chcete, můžete vždy vždy při zadávání konkrétního inzerátu smazat, aby nebyly vidět.
Přímo do každého inzerátu můžete nebo nemusíte dopsat svoje kontaktní údaje, aby vás mohli zájemci ihned přímo kontaktovat. Pokud ale do inzerátu žádný kontakt neuvedete, vystupujete v tu chvíli v podstatě anonymně. 
Zájemce vás tak může kontaktovat pouze prostřednictvím kontaktního formuláře (je součástí každého inzerátu), kde se naopak dozvíte jeho kontaktní údaje a sami ho můžete kontaktovat.


Naše inzerce poskytuje více možností, jak dobře prodat nabízené věci nebo zboží:


 1. KOUPIT NYNÍ - určíte si dostatečně vysokou CENU, její výši uvedete do inzerátu a čekáte, až se vám někdo přihlásí, že chce koupit. Je na Vás, zda je na prodeji domluvíte, nebo nebudete čekat ještě na nějaké další zájemce.
 2. PŘIJÍMAT NABÍDKY CEN OD ZÁJEMCŮ - v inzerátu nastavíte nebo nastavíte možnost "KOUPIT NYNÍ" (uvedete cenu nebo neuvedete - to je na vás), ale hlavně zvolíte možnost, aby Vám zájemce mohl nabídnout VLASTNÍ VÝŠI CENY, kterou je ochotný zaplatit. Pak jen čekáte, co vám zájemci nabídnou
 3. Nastavíte inzerát jako AUKCI. To znamená, že zájemci budou viditelně přihazovat a soutěžit o to, kdo dá nejvíce, aukci vyhraje a předmět prodeje z inzerátu získá. Vaší povinností je však předmět prodeje prodat tomu, kdo aukci vyhrál. Můžete však nastavit i nejmenší možnou částku, kterou jste ochotni při aukci akceptovat a pokud aukce této částky nedosáhne, pak předmět podeje prodat nemusíte.
 4. Můžete použít nejrůznější kombinace těchto možností, ale dbejte na to, aby to mělo logiku. (Pokud například nastavíte Aukci tak, že tam budete mít nejnižší pro Vás přijatelnou cenu, tak by nemělo logiku, abyste měli zároveň cenu KOUPIT NYNÍ nižší.)

Obrázek není povinný.

Pokud žádný k inzerátu nepřidáte, bude použit náhradní obrázek tohoto webu s informací, že inzerát nemá obrázky.

Pravděpodobně se snažíte nahrát příliš velké fotografie. Limit je 3 MB, proto bude potřeba fotografie nejprve zkontrolovat a případně zmenšit.

TIP: Pokud se chystáte nafotit obrázek k inzerátu mobilním telefonem, rovnou si nastavte pro focení menší velikost fotografií, abyste je pak nemuseli zmenšovat.

(Zdarma lze nahrát 10 fotografií, ostatní už jsou za příplatek 10 Kč.)

1. OBRÁZKY

Ke každému inzerátu můžete ZDARMA přiložit až 10 obrázků o velikosti do 3 MB. Pokud je nějaký obrázek větší, nenačte se a k inzerátu přiložen nebude. Proto obrázky raději předem zkontrolujte a jejich velikost případně upravte.

Obrázky mohou být ve formátu jpg a png.

Chcete-li vložit obrázků více, je to možné, ale za každý další obrázek navíc si již musíte připlatit 10 Kč.


2. VIDEA

Videa se nevkládají přímo, ale uvede se adresa umístění videa například na YouTube. Je tedy potřeba video nejprve umístit na portál k tomu určený. Poto není na našem webu nijak ani omezena velikost videa.


3. SOUBORY

K inzerátu lze přiložit i soubory ve formátu pdf, txt, doc, docx a zip - do velikosti 2 MB

Kromě toho, že všechno má svoje specifické kategorie, tak při zadávání inzerátu je i možnost vybrat právě i typ inzerátu, aby bylo hned na první pohled vidět, o co se v inzerátu jedná. Inzerát je u svého názvu označen i barevným štítkem s příslušným nápisem:

   

Máte 5 možností, jak zvýhodnit svůj inzerát před ostatními inzeráty:

 1. Posunout ho dopředu - před ostatní inzeráty
 2. Změnit písmo na tučné
 3. Orámovat inzerát
 4. Změnit pozadí inzerátu
 5. Inzerát označit hvězdičkou a navíc ho zařadit i mezi preferované inzeráty

Vše se nastavuje již při zadávání inzerátu nebo kdykoliv později ve svém účtu na webu.

Všechna zvýhodnění jsou placená a ceny najdete v ceníku zde

KREDITNÍ PENĚŽENKA je Vaše online peněženka zde na našem inzertním webu, ve které máte k dispozici kredity, kterými můžete platit nadstandardní služby nebo zvýhodnění inzerátu namísto toho, abyste pokaždé prováděli klasickou platbu, platili platební kartou nebo prováděli online platby.

Dřív, než budete cokoliv na webu platit si můžete zakoupit kredity a pak již platit těmito kredity. Zakoupením kreditů si také můžete zlevnit všechny platby a ušetřit. 

Kredity je možné dokupovat kdykoliv a pokud ještě nějaké v KREDITNÍ PENĚŽENCE máte, tak se vám ty nově nakoupené přičtou.

Informace o kreditech a peněžence najdete ZDE

Platby mohou probíhat buď prostřednictvím platební brány ComGate nebo lze platit předem nakoupenými kredity z Vaší KREDITNÍ PENĚŽENKY.

Podrobnosti najdete zde

Všechny Vaše platby a také všechny faktury máte uvedeny ve svém účtě a faktury si můžete kdykoliv stáhnout ve formě PDF nebo si je můžete nechat odeslat emailem (kliknutím na tlačítko OBÁLKY).

Vše se nachází v hlavním menu, v záložce MOJE INZERCE - MOJE FAKTURY.

Případně klikněte zde:

Moje faktury

Ano, pokud se přihlásíte a následně zobrazíte kterýkoliv svůj inzerát, uvidíte pod ním statistiku zobrazení za posledních 30 dnů.

Statistika ukazuje celkový počet zobrazení inzerátu pro každý den (tedy včetně těch, kdy je opakovaně zobrazil stejný člověk) a ukazuje i statistiku jedinečných zobrazení (tj. kolik lidí celkem tento inzerát zobrazilo).

Statistiku uvidíte v případě, že inzerát zobrazujete jak ve výběru inzerátů ve svém účtu, tak i při zobrazení inzerátu kdekoliv na webu (tak jako by ho zobrazoval kterýkoliv návštěvník webu).

K dispozici jsou návody na to, jak si s čím na tomto webu i v samotné inzerci poradit. Pokud si přesto s něčím neporadíte, můžete vznést dotaz prostřednictvím poradny (v krajních případech poslat podpoře email s vysvětlením problému nebo uvedením, s čím si nevíte rady). 

Pomoc najdete zde: 

 1. Poradna - fórum 

 2. nebo Kontaktujte podporu 

 3. nebo   Poslat dotaz podpoře